Estētiskā protezēšana

Protezēšana kā māksla ar individuālu pieeju!

Sadarbībā ar talantīgiem zobu tehniķiem Latvijā klīnika ABdental Mārupe piedāvā dažādas protezēšanas restaurācijas veidus (venīri, kroņi, overlejas/onlejas) no augstākās kvalitātes materiāliem: piemēram, IPS e.max keramika, cirkonijs, lai padarītu Jūsu smaidu veselu un skaistu.

Mēs izmantojam gadiem izstrādātu algoritmu un jaunākās tehnoloģijas, lai Jūsu smaids kļūtu par Jūsu lepnumu.

Lai sasniegtu estētisko rezultātu, mūsu speciālisti konsultācijas laikā pirms ārstēšanas, kā arī ārstēšanas laikā un pēc tās izmanto fotoprotokolu, lai Jūs varētu redzēt sava smaida pārvērtības gan pirms, gan pēc ārstēšanas.

Jūs redzēsiet savu smaidu, vēl pirms uzsākat ārstēšanu, kas ir iespējams, izmantojot dažāda veida datora simulācijas, kā arī varēsiet “pielaikot” savu nākamo smaidu un ar ārsta palīdzību izvērtēt visas tā nianses.

Mūsu speciālisti strādājot izmanto mikroskopu, kas palīdz vairāk kontrolēt ārstēšanas procesu un sagatavot zobus minimāli invazīvām restaurācijām. Tas nozīmē, ka mēs rūpējamies par katru zobu milimetru.

Smaida skaistums un estētika ir tikpat svarīgi kā zobu veselība! Izvēloties ABdental klīniku, Jūs varat būt droši par ideālo rezultātu.